Пізня зміна

Відмінний представник FMV із детективним сюжетом. Гравцеві відводиться роль учасника грандіозного пограбування, що пролунав у самому серці Лондона. Сюжет у Late Shift повністю нелінійний і веде до однієї із семи доступних кінцівок. Цінним для любителів детективів Late Shift робить наявність інтригуючої та непередбачуваної історії, розбитої на кілька окремих ліній розповіді, гарна акторська гра та велика кількість чудових музичних треків, що супроводжують дії на екрані.

У Late Shift є один нюанс, який можна вважати недоліком. Продовжити гру з певного епізоду не можна. Якщо виникне бажання побачити всі сім доступних тут кінцівок, гру пройдеться пройти цілих сім разів із самого початку. Також тут не можна пропускати сцени чи прискорювати діалоги. Кожне проходження займає приблизно півтори-дві години. Якщо помножити це на сім, вийде, що на розкриття всього контенту Late Shift потрібно приблизно чотирнадцять годин.

Нечувано

Детективна головоломка від інді-студії NEXT Studios випущена на ПК у 2019 році. Механіка в Unheard досить проста, але при цьому захоплююча, що поєднує в собі елементи інтерактивного кіно і рольової гри. Гравці виступають у ролі детективів, які прослуховують записи розмов людей на поверсі, де стався злочин. Також вони можуть простежувати переміщення людей поверхом. Маючи такі відомості, гравці повинні завершити слідство і визначити імена злочинців.Рекомендуємо ігровий пк купити в Україні в кредит за доступною ціною в магазині Артлайн. Гарантія та якість говорять самі за себе.

Звучить все це просто, але грамотна реалізація, а також присутність атмосферної музики та повноцінної озвучки від професійних акторів робить ігровий процес у Unheard дуже захоплюючим, здатним з головою захопити до повного проходження. Кожна справа в Unheard неповторна, і вимагає повного розкриття від десяти до сорока хвилин. Усього тут представлено п’ять різних справ, крім додаткового контенту з безкоштовних DLC.

Кава нуар: бізнес-детектив

Детективна гра, що поєднує елементи детективної нуарної новели та економічного менеджера. Все це зроблено в стилістиці класичних нуарних коміксів, героями яких виступають похмурі непоголені приватні детективи. У Coffee Noir: Business Detective Game гравець виступає як власник кавової компанії, що насправді є прикриттям приватного розшукового агентства. І займається управлінням усіма аспектами такого непростого та часом відверто небезпечного бізнесу.

Гравці можуть робити рекламу, наймати персонал та ставити своїм співробітникам різні завдання, керувати лініями виробництва тощо. Бізнес-модель у Coffee Noir: Business Detective Game зроблена дуже реалістично, тому що розробників при її створенні консультували реальні економісти, у тому числі й найвища академічна освіта. Чудовою вийшла сюжетна лінія в Coffee Noir: Business Detective Game, що є захоплюючою кримінальною історію з інтригами і непередбачуваними поворотами.

Вона бачить червоне: інтерактивний фільм

Гра-фільм із живими акторами. Героїнею виступає цілеспрямована жінка, яка працює детективом. Її мета – упіймання жорстокого маніяка, який з незрозумілих причин вбиває відвідувачів нічного клубу. Історія She Sees Red: Interactive Movie має нелінійний характер, змінюючись залежно від дій гравця. Гра коротка, що займає не більше півгодини при повному проходженні. Однак, щоб побачити всі варіанти кінцівок, знадобиться набагато більше часу.

Гра динамічна та похмура, що має нетривіальний сюжет із чотирма абсолютно несподіваними та унікальними кінцівками. І все це з чудовою музикою та живими акторами, які є видатними представниками кіноіндустрії. Російським гравцям буде приємно дізнатися, що крім оригінальної англійської звукової доріжки в She Sees Red: Interactive Movie є також повне російськомовне дублювання, зроблене професійними артистами дубляжу.

Хід 78

Візуальна новела та головоломка, створена у 2022 році незалежним розробником Michael Josephs. Суть гри зводиться до наступного. Вісім незнайомих між собою людей присипаються у незнайомому місці з амнезією. Щоб врятуватися та відновити свою пам’ять, вони змушені проходити загадкові кімнати з головоломками та пастками. У гри захоплюючий ігровий процес і високоякісний саунд, що ідеально вписується в ігровий процес Move 78.

Візуальна частина Move 78 поєднує тривимірне оточення, в якому гравці вирішують запропоновані головоломки та рятуються від пасток, а також двомірні цифрові ілюстрації, які використовуються під час сюжетних діалогів. За допомогою цих засобів розробник Michael Josephs зумів створити глибоке, занурююче оповідання, що представляє собою хвилюючу містичну історію для вісьмох незнайомців. Гра Move 78 має повне англомовне озвучення.

Blacksad: Under the Skin

Гра за мотивами коміксу присвячена пригодам нью-йоркського детективу Блексада. Детектив цей, незвичайний, оскільки зовні виглядає як суворий людиноподібний кіт у характерному пісочному тренчі, як носять класичні нуарні детективи. Втім, всі жителі тутешнього Нью-Йорка є антропоморфними тваринами, що проходять, і ця особливість є важливою частиною антуражу Blacksad: Under the Skin. Як і коміксу, за мотивами якого вона зроблена.

Також буде цікаво:   У США пройшли випробування іонольоту

Якщо хтось із гравців добре знайомий з цією серією коміксів, Blacksad: Under the Skin все одно буде йому цікава – адже тут на них чекає зовсім нова історія у улюбленому всесвіті. Ігровий процес включає варіативні діалоги і розслідування з головоломками, а також розмаїття сцен Quick Time Event. Кожен момент, у якому гравцеві буде запропоновано зробити свій вибір, ґрунтовно вплине на подальший хід сюжету та визначить фінал.

Джессіка

Детективна гра 2020 року, в якій гравці повинні будуть напружитися та з’ясувати обставини, за яких дівчина на ім’я Джесіка вчинила суїцид. Та й чи був це насправді акт самогубства, чи за всім цим ховається щось значно неочевидніше. Для того, щоб добитися правди, гравцям доведеться поритися в цифровому минулому загиблої дівчини, досліджуючи її текстові повідомлення, аудіо та відеозаписи, історію листування у соціальних мережах та різних месенджерах.

Гра вийшла дуже цікавою, але короткою. Багато в чому її цікавість полягає в оригінальному способі побудови сюжету – гравці знайомляться з життям незнайомої людини, якої вже немає в живих, використовуючи для цього її особисті та недоторканні дані з ноутбука.

Неофіційний

Двовимірна адвенчура із захоплюючим сюжетом, події якого містять елементи містики та детективу. Гра є повністю нелінійною і має кілька варіантів закінчення. Крім найголовнішого героя у подіях беруть важливу участь відразу чотири його супутники, кожен зі своїм особливим умінням. На кожну детективну справу, а їх тут лише шість, можна брати лише двох компаньйонів. Ігровий процес у Unavowed поєднує класичний point-and-click із елементами рольової гри.

Рольові елементи виражені у цьому, що стать головного героя і його характеристики не задані від початку, а генеруються з допомогою діалогів. По антуражу гра дуже близька до жанру міського фентезі з характерним йому постіндустріалізмом і всякою надприродною мішурою. Всі персонажі та локації досконально опрацьовані, є чудова озвучка та музичний супровід, що чіпляє душу.

Еріка

Гра з живим відео, так званим FMV. Гравця закидають у гущавину заплутаних подій, пропонуючи робити свій вибір у певні моменти гри. Що, у свою чергу, призводить до різноманітних несподіваних наслідків. Erica – інтерактивний детективний трилер, головною героїнею якого виступає дівчина на ім’я Еріка. Після трагічної насильницької смерті рідного батька дівчину Еріку мучать моторошні кошмари. І вона шукає надійний спосіб цих кошмарів позбутися раз і назавжди.

Але раптові події змушують дівчину знову звернутися до свого жахливого минулого і постаратися дізнатися правду про батька та його загибель, якою б страшною та шокуючою вона не була. Від дій гравця залежить, чи зможе Еріка дізнатися правду і до чого завершиться вся історія. У грі Erica використовують революційні кінематографічні ефекти, завдяки чому ця гра сприймається як повнометражний фільм голлівудської якості. Залучення в події Erica відбувається також за рахунок чудової атмосферної музики, написаної Остіном Вінторі.

Сімейні таємниці: Отруйні обіцянки

Казуальна гра для поліцейських детективів, виготовлена ​​в кращих традиціях жанру. Дія гри Family Mysteries: Poisonous Promises відбувається у розкішному місті, серед яхт та пальми, а також серед спокусливих жінок та екстравагантних жінок. У місті сталося незрозуміле вбивство, і тепер гравці як детектив доведеться брати участь у його розслідуванні, допомагаючи своєму віртуальному другу на ім’я Дюк.

Гра є головоломкою, де гравцеві доведеться розмовляти з нечисленними свідками і збирати докази. Після цього необхідно аналізувати зібрану доказову базу та визначати вбивцю. Family Mysteries: Poisonous Promises має гарну сюжетну історію, рясніє непередбачуваними сюжетними поворотами і екшеном. Вся дія оформлена в дусі таких знакових детективних серіалів, як «Поліція Майамі» та «Поліцейський із Беверлі Хіллз». До ігрового процесу Family Mysteries: Poisonous Promises включено безліч захоплюючих міні ігор, загальна кількість яких перевищує три десятки.

Агата Крісті: Вбивства ABC

Детективна гра, заснована на циклі літературних романів Агати Крісті. Гравець виступає як детектив на ім’я Еркюль Пуаро, який займається розслідуванням злочинів, скоєних злочинцем, що ховається під прізвисько ABC. Цей злочинець здійснює цілий ланцюжок вбивств, які детективу доведеться розгадати, використовуючи свій потужний інтелект.

Гра Agatha Christie: The ABC Murders використовує вигляд від третьої особи та повністю тривимірну графіку. Вбивця мандрує всім Об’єднаним Королівством, залишаючи після себе кров і тіла. Детективу необхідно відвідати кожне місце вбивства та уважно вивчити всі деталі, не пропускаючи жодної зачіпки. Також необхідно буде вести різні допити та навіть розгадувати смертельно небезпечні головоломки.

Інші захоплюючі детективні ігри для комп’ютерів: Still LIfe, The Sexy Brutale, Her Story, The Raven Remastered, Thimbleweed Park, Blackwell Deception, The Sinking City, Gemini Rue, Draugen.