За допомогою електронного стетоскопа вже з п’ятого місяця майбутні батьки можуть слухати, як б’ється серце їхнього малюка, як він гикає, як крутиться і навіть, можливо, зможуть розрізнити звук поживних речовин, які надходять до нього через плаценту . Стетоскоп для вагітних гарний ще й тим, що дозволяє всі ці чудові звуки записати на довгу пам’ять. Ви можете навіть відправити це прекрасне аудіоповідомлення своїм родичам або друзям по електронній пошті. Доброю ідеєю буде записати серцебиття матері, щоб потім була можливість включати запис новонародженому. Цей звук буде для дитини самим заспокійливим, адже цілих дев’ять місяців малюк під нього засипав.

Серцебиття вашого малюка може багато про що розповісти вашому лікареві, за цим показником лікар може діагностувати життєдіяльність і розвиток майбутньої дитини. Якщо серцевий ритм плода не відповідає прийнятій нормі, це, безсумнівно, насторожить фахівця, і він призначить вам відповідні аналізи або порадить, які заходи потрібно вжити, щоб все прийшло в норму. Самостійно краще не братися за підрахунок ударів, зате можна стати до дитини ближче.

Якщо ви будете спостерігати за серцебиттям малюка досить довго, то з часом навчитеся визначати що подобається дитині, а що ні. Ваше чадо має дуже тісний зв’язок з вами, тому реагує і на ваш настрій. Послухайте, як себе веде дитина, коли ви засмучені або засмучені чимось. А як б’ється улюблене сердечко, коли ви гнівайтесь або коли навпаки перебуваєте в піднесеному настрої?

Можна поекспериментувати з музикою: як себе веде малюк, коли ви співаєте або програєте колискову, і що буде, якщо включити йому танцювальну музику? Все це допоможе з’ясувати стетоскоп, який ви можете переглянути за посиланням http://www.medika.kiev.ua/raznoe-oborudovanie/stetoskopy/t-003-phonendoscopes-three-nozzles-rappoport. Завдяки допплером ви можете краще пізнати своє чадо ще до його появи на світ. Адже це так здорово, знати заздалегідь, що подобається дитині, і в якійсь мірі усунути частину нерозуміння між батьками і дітьми.

Використання цього приладу рекомендують починати в третьому триместрі, але майбутні мами зазвичай не чекають так довго і купують допплер набагато раніше, хтось навіть примудряється чути серце дитинку вже на двадцятому тижні вагітності і до більш пізніми термінами пекуче бажання користуватися стетоскопом пропадає, адже жінка вже фізично відчуває ворушіння свого чада.

Також буде цікаво:   Зміцнюємо м'язи кора: 5 ідеальних вправ для бігунів