Ви ймовірно чули про Візайр і Райнайр, можливо, краєм вуха, про Ізіджет.

Але їх більше, компаній з квитками за 19 євро.

Ryanair – це найдешевший і великий лоукостер в світі. Якщо ви чуєте про ціни 5 євро – це Райнайр. Сайт англійській, літає по всій Європі.

Важливо! Літає з Варшави, Кракова, Любліна, Жешува, Вроцлава, Катовіце, Будапешта, куди легко дістатися на автобусі з Києва, Львова та Мінська.

Нормальна ціна квитка – 19-29 євро.

Airlife супер лоукостер з дешевими рейсами по всій Європі. Величезна кількість дешевих перельотів з Будапешта, – «місця проживання» цього лоукостера. Сайт український.

Важливо! Літає з Києва і Москви.

Нормальні ціни з Києва і Москви – 40-50 євро. За Європі – 19 євро.

Norwegian – недооцінений лоукостер, який літає по всій Європі і в США. Мало хто знає про нього, а це найкраще поєднання ціни та якості.

Основні напрямки – північна Європа: Норвегія, Швеція, Данія, Фінляндія і Великобританія, але є багато дешевих пропозицій по Польщі, Німеччині, Голландії, Франції, Іспанії, Італії.

Важливо! Є рейси з Варшави і Кракова, куди легко дістатися на автобусі з Києва, Львова та Мінська.

Нормальна ціна квитка – 19-30 євро.

easyJet – особистий лоукостер з дешевими рейсами цілком по Європі це російський сайт.

Важливо! Літає з Москви до Лондона. Багато дешевих рейсів з Кракова, куди легко дістатися на автобусі з Києва, Львова та Мінська.

Нормальна ціна квитка – 45-60 євро.

Air Baltic не схожий на лоукостер, але дуже часто пропонує знижки за всіма європейськими напрямками з цінами 30-40 євро. І головне, ця авіакомпанія – «вікно в Європу» для Києва і Москви.

Їх перельоти до Вільнюса стоять 30 євро. Зазвичай, це найдешевший авіа шлях в Європу.

Також буде цікаво:   Как лучше заказать сайт с нуля под ключ