Просили поділитися особистим досвідом з приводу оренди автомобіля за кордоном – я все-таки нерідко вдаюся до послуг прокату, причому в різних країнах.

Жодним чином не претендую на істину в останній інстанції і повноту висвітлення проблеми, а просто поділюся своїм особистим досвідом і розповім, якими сайтами я користуюся сам.

Взагалі, для людей, які звикли подорожувати і відпочивати самостійно, орендувати машину за кордоном – дуже зручно. Ставайте самі собі господарі, їздите, куди хочеться, зупиняєтеся, де хочеться і на скільки хочеться, в будь-який момент можете змінювати плани пересування.

Так як орендувати машину, якщо у вас раптом виникло таке бажання?

де орендувати

Бронювати машину дуже бажано заздалегідь, а робиться це – через Інтернет. Заходьте на сайт якогось сервісу, який працює по великій кількості країн, вибираєте потрібний пункт, звідки планується почати рух (зазвичай це аеропорти, де якраз і зосереджено більшість представництв прокатних фірм), задаєте дати оренди, після чого розглядаєте пропозиції і вирішуєте, яке з них вам найбільше підходить.

Раніше я для цієї мети користувався досить відомим сайтом компанії PARIGO VOYAGE – BONVISIT SARL (Його ж можна використовувати для бронювання екскурсій, круїзів і так далі.)

Тут зручно те, що  вміє видавати по кожній прокатній конторі повний спектр класів машин і дає по ним ціни.

Ось, наприклад, порівняння, для прикладу аренда авто в ницце я брав кожного дня протягом тижня, автомобіль з власним водієм, дуже практично якщо ви хочете випити чогось міцненького.

Також буде цікаво:   Надійний одяг в похід горами