Писати смішно – особливий дар. Жанр комедії одним з найскладніших, адже жарти народжуються тільки там, де є справжня любов до людей.

Зараз, коли ситуація в світі нагадує апокаліпсис, щіпка гумору точно не зашкодить.

Стівен Фрай «Міф»

Книга про богів Стародавньої Греції, їх інтрижки, бенкети і … в основному інтрижки. Автор нового перекладу античної міфології – Стівен Фрай.

Лінор Горалик «Біблійний зоопарк»

Якщо в десятих роках ви розбиралися в Зайці ПЦ і сміялися над влучними і при цьому дуже людяними нотатками Лінор Горалик, то ви, напевно, вже читали цю книгу. Якщо ні, то, по-перше, почитайте все-таки замітки – в першу чергу ту, що називається «Піна лоток». По-друге, приготуйтеся до того, що гумор у Лінор дуже м’який і ненав’язливий.

Сет Грем-Сміт, Джейн Остін «Гордість і упередження і зомбі»

Книга «Гордість і упередження і зомбі» в цьому сенсі ідеальний зразок дивного – чистої води пустощі і одна з головних представниць жанру мешап, який сам по собі жарт і обдурювання.

Фенні Флегг «Про що все місто говорить»

Фенні Флегг пише про житейські справи. Авторка виписує полотно життя цілого покоління через маленькі і, здавалося б, незначні історії. Але до кожної простої історії комедіантка в минулому Флегг знаходить непомітний ключик, і ось ти вже смієшся проти волі. У неї виходить писати смішно навіть про цвинтар, де живуть духи померлих жителів містечка і пліткують вечорами або роблять ставки на шалені витівки живих.

Також буде цікаво:   20 крутих книжкових новинок, які вийдуть до кінця року