Адміністрація PIK (далі Сайт) беззастережно визнає важливість конфіденційності особистої інформації відвідувачів сайту. Поточна сторінка містить відомості про те, яку інформацію ми отримуємо і збираємо, коли Ви користуєтеся Сайтом. Ми сподіваємося, що ці відомості допоможуть Вам приймати усвідомлені рішення щодо наданої нам особистої інформації.

Справжня Політика конфіденційності поширюється тільки на Сайт і на інформацію, яка збирається цим сайтом і через його посередництво. Вона не поширюється ні на які інші сайти і не може бути застосована до веб-сайтів третіх осіб.

Збір інформації

Ми збираємо інформацію, коли ви використовуєте форму зворотного зв’язку, робите покупки або коли ви коментуєте розміщені на сайті матеріали. Інформація включає: Ваше ім’я (нік) та адреса електронної пошти.

Використання інформації

Інформація, яку ми отримуємо від вас, може бути використана, щоб:

  • Зробити послуги вашим індивідуальним запитам;
  • Зв’язатися з вами по електронній пошті;

Розкриття інформації третім особам

Ми не продаємо, чи не обмінюємо і не передаємо особисті дані стороннім компаніям. Це не відноситься до надійних компаніям, які допомагають нам у роботі сайту та поліції у справах за умови, що вони погоджуються зберігати конфіденційність інформації.

Відмова від підписки

Ми використовуємо Вашу електронну пошту, щоб надати вам інформацію на ваше замовлення, інформацію про надходження відповідей на ваш коментар і т.д. Якщо ви бажаєте відмовитися від таких повідомлень, в кожному листі дані докладні інструкції, як ви можете це зробити.

Зміни в політиці конфіденційності

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Згода

Користуючись послугами нашого сайту, ви автоматично погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.

Змінено: 20 березня 2019 року