Маркізи – це найбільш функціональні сонцезахисні системи. Вони являють собою зовнішні навіси або тенти, головне завдання яких – захист від сонця. Маркізи складаються з опорно-направляючої конструкції і світловідбиваючої тканини. Раніше маркизы навесы киев керувалися ручним способом, але сучасні моделі оснащені електроприводом, що дозволяє або підключити їх до системи «Розумний будинок», або керувати ними за допомогою пульта. Але також є більш прості види маркізів, які встановлюються стаціонарно і не мають ніякого управління.

Найчастіше маркізи використовуються для затінення терас, але також і для захисту від дощу, бокового вітру або цікавих очей. Маркізи дуже естетичні, і тому сміливо використовуються для затінення вікон і терас, швидкої організації торгових павільйонів і літніх кафе, прикраси фасаду будівлі, а також в якості рекламного носія.

Автоматичні сонцезахисні маркізи можуть бути оснащені електроприводами фірми Somfy і Galaxy. Модель і тип приводу підбирається в залежності від розмірів маркізи, а також виходячи з необхідності аварійного ручного управління, в разі відключення електроживлення. Управління електродвигуном може здійснюватися, як натисканням клавіші вимикача, так і подачею команди від виконавчих пристроїв.

Одним з таких пристроїв може бути блок дистанційного керування з вбудованим безпосередньо в привід, або окремо розташованих радіоканалів. Крім того існує ряд допоміжних систем управління автоматичними маркізами. До таких систем відноситься сонячно-вітрова автоматика. Її принцип роботи полягає в наступному – сонячно-вітрової датчик одночасно і постійно вимірює швидкість вітру і сонячну активність.

При збільшенні інтенсивності потоку сонячних променів, подається команда від датчика на блок управління на відкриття маркізи. При збільшенні сили вітру команда подається на закриття маркізи. Крім цього автоматична маркіза опціонально комплектується датчиком дощу, завдяки якому система управління маркізою фіксує сильні опади і в залежності від завдання управління маркіза відкриється або закриється.

Якщо вас цікавлять маркізи або козирки і навіси, ми можемо запропонувати вам різні види маркіз, з різними колірними оформленням і конструкціями. Але в будь-якому випадку з будь-яким з видів ви зможете прикрасити свій будинок і органічно вписати маркізи в його архітектуру. Маркізи принесуть у ваше життя комфорт і затишок, а також можливість організувати дружні посиденьки, святкування або ж комфортне перебування для гостей вашого кафе чи ресторану.

Також буде цікаво:   Які двері встановлювати в лазні і сауні?