Отже, якщо ви збираєтеся приїхати в Харьків на відпочинок або у відрядження; хочете відмінно відпочити і побачити найкращі місця Харькова, то непоганий варіант – прокат авто в харькове і ви не будете прив’язані до автобусних екскурсій і поїздок на дорогому таксі, доцільніше для вас – аренда камри без водителя, при цьому машина буде чекати вас в зазначеному вами місці (в аеропорту, залізничному вокзалі, біля готелю або за конкретною адресою). Щоб дізнатися докладніше про економію ваших коштів і часу – ознайомтеся з розділом аренди авто на сайті http://www.narscars.com.ua/.

  Компанія автопрокату Narscars – чітко злагоджена система сервісу та послуг, що включає служби змісту автомобілів і їх технічного обслуговування; електронні системи бронювання; послуги зі страхування, бонусні програми і знижки; кращі ціни і умови оренди. Багато з автомобілів, що надаються в прокат, абсолютно нові.

  Narscars надасть повну страховку автомобіля на час прокату (на випадок ДТП, викрадення, ПДТО, пожежі або форс-мажорних обставин); страхування цивільної відповідальності (заподіяння шкоди третім особам).

  Автомобілі компанії Narscars не містять спец. номерів або написів на кузові, тому для працівників ДПС це місцеві автомобілі і необ’єктивності з їх боку до вас не буде, а ви будете спокійно насолоджуватися відпочинком і подорожувати там, де захочете.

  На ціну оренди автомобіля в Києві, Одессі, Львові, Харькові та Дніпропетровську впливають: терміни оренди, наявність кондиціонера, клас автомобіля (тариф за клас залежить від його марки і віку). Зі збільшенням терміну оренди, добова ціна прокату автомобіля знижується. Оплата і внесення застави виробляються при отриманні автомобіля. Для оформлення прокату не потрібно кредитна картка.

  Замовлення на оренду автомобіля краще здійснити заздалегідь із зазначенням точних термінів прокату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.